טיפים למועמדים

עבודות מהבית ללא ניסיון

נודה על האמת, לעובדים בעלי הרבה ניסיון בעבודה ישנו יתרון מסוים במציאת עבודה ובכל זאת, כל אחד מתחיל ממקום כלשהו, לרב ממשרה שמתאימה גם לחסרי ניסיון. במגמה הנוכחית, שבה הרבה מעסיקים קולטים עובדים לעבודה מהבית, מסתבר שיש לא מעט אפשרויות מתאימות. נסביר למי מתאימה עבודה מהבית ללא ניסיון ואילו סוגי עבודות

המשיכו לקרוא »

תפקידים מבוקשים לעבודה מהבית

עד לפני מספר שנים, כל עבודה התבצעה בהגדרה מחוץ לבית, אולם התפתחות טכנולוגית, ריבוי הפקקים, עלויות השכירות המאמירות של משרדים, הובילו לשינוי. מעסיקים החלו להציע משרות לעובדים מהבית כאשר אירועים מיוחדים כדוגמת מגפת הקורונה רק מאיצים את התהליך. הקורונה, על שלל השפעותיה הקשות על המשק, גילתה לארגונים ולעובדים שניתן לבצע

המשיכו לקרוא »

עבודה מהבית לסטודנטים – מה לחפש ואיך למצוא?

המועצה להשכלה גבוהה גילתה לאחרונה כי חמישים אחוז מהבוגרים בישראל, מעל גיל 25 הינם בעלי תואר אקדמאי. זה מרשים, אבל בדרך אל התואר נדרש הסטודנט או הסטודנטית הישראלים לעמוד בהוצאות גבוהות. לצורך מימון הלימודים והמחיה, כבר לא חייבים לעבוד כמו פעם, מ-9 עד 5, במשרד, בייצור או בשירות. בימים אלו,

המשיכו לקרוא »

כתיבת קורות חיים

קורות חיים נכונים מקצרים את משך הזמן לחיפוש עבודה ומספקת יתרון מול מועמדים אחרים.

היעזרו בכלי לכתיבת קו״ח באתר » 

קבצים להורדה

קבצים להורדה מהאתר לעובדים ומועמדים המחפשים עבודה. להורדת קובץ, אנא לחצו על הקישור הרצוי:

 

חברת לין ביכלר משאבי אנוש, נוסדה לפני כשלושה עשורים כחברה פרטית, שהתמחותה היא מציאת משרות ומקומות עבודה לציבור רחב של מבקשי עבודה בישראל.

במהלך השנים לין ביכלר כבשה את מעמדה בתחום זה כאחת מהחברות האיכותיות ביותר, המציעה שירות ברמה גבוהה לציבור לקוחותיה וגם שומרת בהקפדה על הזכויות של העובדות והעובדים.

סיסמתנו "מובילים להצלחה" היא נר לרגלינו ואנו נלווה אותך עד שתימצא העבודה הטובה ביותר עבורך.

מחפשי עבודה עשויים לחוש תסכול מההרגשה שהם "הולכים לאיבוד" בין כל מודעות הדרושים, קבוצות הפייסבוק ואתרי הדרושים.

אנחנו בלין ביכלר מבינים שזמנכם יקר ולכן הצוות המקצועי שלנו מתמקד במתן הצעות עבודה לתפקידים שתואמים לפרופיל משרה, להשכלה ולכישורים שלכם כמועמדים.

היחס האישי, העובדה שאנו מקפידים להכיר כל מועמד ומחפשים התאמה מושלמת בין דרישות הארגון המעסיק והתפקיד מביאה לשביעות רצון של כולם. הארגון מקבל הפניות של מועמדים מתאימים יותר ומחפשי העבודה- אתם- מגיעים לתפקידים התפורים למידתכם ולצרכיכם, בהתאמה, שיעורי השימור של העובדים לטווח ארוך נמצאים בעליה מתמדת.

צוות הרכזות של החברה, הפועל ישירות מול המועמדים, הוא מהטובים שיש בישראל.

הצוות שלנו עובר הכשרות רבות בתחום הגיוס ומכיר את עולם התעסוקה על בוריו ובנוי במידה גבוהה גם על נאמנות ושיפור השירות מול שורת הלקוחות איתם אנו עובדים לאורך שנים רבות.

צוות מנהלי תיקי הלקוחות שלנו מכיר את סביבת העבודה בארגונים שונים ויודע לחזות אילו מועמדים יתאימו מבחינת כישורים וגם יתאימו לתרבות הארגונית של הארגון.

אנו גאים בשדרת הניהול שלנו, שצמחה כולה מתוך הארגון ומוביל את הסניפים שלנו לביצוע השמות בחברות השונות, תוך היותו קשוב תמיד לכל פנייה של מועמד, עובד או לקוח והקפדה שנורמות העבודה הגבוהות של החברה לעולם לא תפגענה.

לין ביכלר מציעה שירותים בשתי קטגוריות מרכזיות: השמה והעסקה

השמה: לין ביכלר מאתרת ומראיינת מועמדים מתאימים, בודקת ומנתחת כישורים של המועמדים בהתאמה לפרופיל שהתקבל מהארגון המגייס ומציעה את מועמדותם לתפקיד המוצע בארגון.

העסקה: העובד עובד בפועל בארגון המגייס, אך משפטית, מתקיימים יחסי עובד- מעביד עם לין ביכלר.


בכל מקרה, חשוב שתדעו- אתם, כמועמדים אינכם נדרשים לתשלום משום סוג.

לין ביכלר- אצלנו כל עבודה היא הזדמנות לקריירה.