מסלולי התקשרות

לין ביכלר מציעה מסלולי התקשרות המותאמים אישית, לצורכי לקוחותינו:

  • השמה- איתור וגיוס המועמד יתבצע ע"י צוות הגיוס של לין ביכלר. העובד ייקלט באופן מיידי לארגון. הארגון יחויב בתשלום עמלה חד פעמית.
  • העסקה- איתור וגיוס המועמד יתבצע ע"י צוות הגיוס של לין ביכלר. העובד יעבוד בפועל בארגון, אך יחסי עובד- מעביד יחולו על לין ביכלר ולא על הארגון. הארגון יחויב בתשלום חודשי.
  • Payroll- איתור וגיוס המועמד יתבצע ע"י הארגון, אך יחסי עובד- מעביד יחולו על לין ביכלר. הארגון יחויב בתשלום חודשי מופחת, מאחר ועבודת איתור וגיוס המועמד בוצעו ע"י הארגון ולא ע"י לין ביכלר.
  • Outsourcing – באמצעות חברת הבת, אל.בי תוכנה ויועצים בע"מ, המתמחה בגיוס אנשי טכנולוגיה לחברות הייטק וליחידות מחשוב, בחברות וארגונים גדולים, אנו מספקים פתרונות אאוטסורסינג מותאמים אישית.

תחומי התמחות

השמה והעסקת עובדים

אנו ערוכים לספק ללקוחותינו עובדים איכותיים בכל הרמות, לפרקי זמן קצרים או קבועים, על בסיס קליטה ישירה מהיום הראשון או על בסיס העסקת עובדים לפרקי זמן הנדרשים ע"י הארגון, כאשר לין ביכלר הינה המעסיקה של העובדים על כל המשתמע מכך.

 

אאוטסורסינג ופיירול

לחברת לין ביכלר ולחברת הבת, אל.בי. תוכנה ויועצים, איתנות פיננסית, מחלקת שכר מקצועית בעלת יכולת לתת למועסקים באמצעותה שרות מקצועי והגנה משפטית ללקוחותיה.

 

עובדים זמניים

זקוקים לעובדים זמניים במהירות? הכירו את ג'וב אקספרס- חטיבה ייעודית למשרות זמניות.

 

ג'וב אקספרס

Job Express – עובדים איכותיים זמניים להעסקה מיידית.

* פתרון מושלם להיעדרות פתאומית של עובדי הארגון.

*מענה מיידי לאיוש או תגבור עובדים.

*החלפה זמנית של עובדים לקראת היעדרויות מתוכננות.

*מילוי מקום עד העסקת עובד קבוע.

אנחנו בלין ביכלר מאמינים שהיעדרות של עובדים (חופשה/ חל"ד/ מחלה) לא צריכה לפגוע בתפקודו השוטף של הארגון.

ג'וב אקספרס, מבית לין ביכלר, מציעים פתרון לכל פרק זמן של היעדרות, החל מיום אחד ואנו ערוכים לספק עובדים זמניים, מיומנים ומתאימים, כדי שהארגונים שאנו נותנים להם שירות ימשיכו לעבוד באופן מיטבי 100% מהזמן.

לג'וב אקספרס מערך מומחה לאספקת כח אדם זמני איכותי ומיידי, מערך בעל יכולת לספק מספר רב של העסקות/ השמות קצרות טווח, על בסיס מאגר זמין ומפולח לפי תחום, של עובדים זמניים למגוון משרות.

 

מוקדי שירות ומכירה

מוקדי שירות ומכירה הם גולת הכותרת של ארגונים רבים.
אנחנו בלין ביכלר מבינים שכדי למצוא נציגים איכותיים, חייבים מחלקת גיוס ייעודית, שתשכיל לזהות את המועמדים בעלי הפוטנציאל הגדול ביותר להצליח בעבודה, שצוות המגייסות במחלקה הזו יכירו את עולם המוקדים, שידברו בשפה ויבינו את האתגרים הייחודים למוקדים.
לטובת ניהול מחלקת מוקדי שירות ומכירה, גייסנו את מיכל רספלר, בעלת וותק של ניהול מוקדים למעלה מעשור.

מיכל וצוות הרכזות שלה מובילות תהליך גיוס איכותי של נציגים לארגונים המגייסים דרכנו. המעורבות של צוות רכזות מחלקת המוקדים בתהליך גיוס המועמדים לתפקידי השירות והמכירה השונים וכן שמירה על קשר מתמיד עם העובדים, תורמת להצלחתם במשימות העומדות בפני המוקד בו הם מועסקים.
מאז הקמת מחלקת מוקדי שירות ומכירה בלין ביכלר, איתרנו וגייסנו נציגי שירות ומכירה רבים עבור מיטב החברות הפועלות במשק הישראלי.

 

מחלקת LB-Tech- גיוס עובדים למשרות טכנולוגיות

מחלקת LB-Tech מקבוצת לין ביכלר, מתמחה בגיוס וניהול עובדים בתחומי הטכנולוגיה וההייטק והעסקתם לפרקי הזמן הנדרשים בהתאם לאופי הפרויקט.
החברה משלבת מתודולוגיות מתקדמות עם כח אדם ותיק, מיומן ומקצועי ומביאה עמה ידע נרחב בעולם הטכנולוגי וההייטק.

החברה מציעה ללקוחותיה מערך מקיף ועדכני של עובדים בעולמות של טכנולוגיה ופיתוח, בדיקות תוכנה, תשתיות ועוד. ראייה עסקית רחבה והבנה טכנולוגית מעמיקה מקנים למומחי הקבוצה את היכולת לספק ללקוחותיה מגוון שירותים ופתרונות חדשניים ולספק מענה לכל צורך תוך ליווי מקצועי ואישי.
החברה פיתחה את מודל "הַעֲסָקָה בְּטוּחָה" ובמסגרתו מתחייבת לשאת בכל עלות הנובעת מיחסי עובד-מעסיק של כל העובדים המועסקים אצלה, בשקיפות מלאה בהיבט הסכמי השכר, תשלומים לעובדים, התנאים הסוציאליים וכל מידע אחר הנדרש ללקוח על מנת להיות בטוח כי כל המועסקים אצלו מקבלים את שכרם ואת כל תנאי עבודתם כמחויב בחוק.

למידע נוסף

 

פתרונות תעסוקה לסקטור החרדי
לין ביכלר פועלת לשילוב עובדים ועובדות מהמגזר החרדי בשוק התעסוקה בישראל.
מחלקה ייחודית זו שמה דגש על פתרונות תעסוקה לסקטור החרדי. לצורך כך, בראש המחלקה עומד מנהל מהמגזר החרדי, אשר מקפיד על שמירת המאפיינים הייחודיים של סקטור זה.

המחלקה הוקמה מתוך השאיפה הבלתי מתפשרת לשלב בשוק התעסוקה את האוכלוסייה החרדית. אנו מציעים פתרונות משאבי אנוש (השמה והעסקת עובדים) לארגונים שונים.
מטרת המחלקה היא לפתוח את עולם התעסוקה בפני המגזר החרדי, תוך עידוד מעסיקים לשקול ולהעסיק עובדים חרדים.
יכולתם של מועמדים מהמגזר החרדי להשתלב בתפקידים מגוונים בשוק התעסוקה בישראל נסמכת בין היתר על יצירת קשר מקצועי ואיכותי בינם ובין הארגון המגייס.
הניסיון הרב שצברנו בתחום משאבי האנוש, בשילוב ההיכרות העמוקה שיש ללין ביכלר עם צרכיהם ורצונותיהם של המועמדים מהמגזר החרדי, מסייעים לנו במתן מענה מדויק ונכון הן ללקוחות והן למועמדים.

 

מחלקת LBC – גיוס אנשי שיווק ודיגיטל
קבוצת Connvisor Digital המתמחה בעולמות השיווק והפיתוח, התאחדה יחד עם עם קבוצת לין-ביכלר הוותיקה, עם ניסיון של למעלה מ 32 שנים בגיוס וניהול עובדים, במטרה לספק פתרונות גיוס והשמה מגוונים לאנשי השיווק הדיגיטלי.

הקבוצה משלבת מתודולוגיות עבודה חכמות הכוללות מודלים גמישים ומותאמים לאופי הלקוח והפרוייקט, החל משירותי גיוס קלאסיים, ועד השמת פרילנסרים וטאלנטים במיקור חוץ לפרויקטים ספיציפיים לטווח הארוך או הקצר.

הניסיון העוצמתי וההיכרות של שתי הקבוצות בעולמות השיווק והגיוס, מאפשרים ללקוחות ליהנות מערך עצום המורגש היטב עוד בשלב אפיון המשרה, דרך תהליך העבודה וההבנה הספיציפית של הניואנסים הקטנים הקריטיים בתהליכים אלו.

המחלקה מתמחה בגיוס וניהול עובדים בתחומי השיווק והדיגיטל והעסקתם לפרקי הזמן הנדרשים בהתאם לאופי הפרויקט.

מגייסים עובדים?

השאירו פרטים ואחד מאיתנו יצור אתכם קשר במידי