מסלולי התקשרות

לין ביכלר מציעה מסלולי התקשרות המותאמים אישית, לצורכי לקוחותינו:

  • השמה- איתור וגיוס המועמד יתבצע ע"י צוות הגיוס של לין ביכלר. העובד ייקלט באופן מיידי לארגון. הארגון יחויב בתשלום עמלה חד פעמית.
  • העסקה- איתור וגיוס המועמד יתבצע ע"י צוות הגיוס של לין ביכלר. העובד יעבוד בפועל בארגון, אך יחסי עובד- מעביד יחולו על לין ביכלר ולא על הארגון. הארגון יחויב בתשלום חודשי.
  • Payroll- איתור וגיוס המועמד יתבצע ע"י הארגון, אך יחסי עובד- מעביד יחולו על לין ביכלר. הארגון יחויב בתשלום חודשי מופחת, מאחר ועבודת איתור וגיוס המועמד בוצעו ע"י הארגון ולא ע"י לין ביכלר.
  • Outsourcing – באמצעות חברת הבת, אל.בי תוכנה ויועצים בע"מ, המתמחה בגיוס אנשי טכנולוגיה לחברות הייטק וליחידות מחשוב, בחברות וארגונים גדולים, אנו מספקים פתרונות אאוטסורסינג מותאמים אישית.

תחומי התמחות

השמה והעסקת עובדים

אנו ערוכים לספק ללקוחותינו עובדים איכותיים בכל הרמות, לפרקי זמן קצרים או קבועים, על בסיס קליטה ישירה מהיום הראשון או על בסיס העסקת עובדים לפרקי זמן הנדרשים ע"י הארגון, כאשר לין ביכלר הינה המעסיקה של העובדים על כל המשתמע מכך.

 

עובדים זמניים

זקוקים לעובדים זמניים במהירות? הכירו את ג'וב אקספרס- חטיבה ייעודית למשרות זמניות.

 

ג'וב אקספרס

Job Express – עובדים איכותיים זמניים להעסקה מיידית.

 

  * פתרון מושלם להיעדרות פתאומית של עובדי הארגון.

  *מענה מיידי לאיוש או תגבור עובדים.

  *החלפה זמנית של עובדים לקראת היעדרויות מתוכננות.

  *מילוי מקום עד העסקת עובד קבוע.

 

אנחנו בלין ביכלר מאמינים שהיעדרות של עובדים (חופשה/ חל"ד/ מחלה) לא צריכה לפגוע בתפקודו השוטף של הארגון.

ג'וב אקספרס, מבית לין ביכלר, מציעים פתרון לכל פרק זמן של היעדרות, החל מיום אחד ואנו ערוכים לספק עובדים זמניים, מיומנים ומתאימים, כדי שהארגונים שאנו נותנים להם שירות ימשיכו לעבוד באופן מיטבי 100% מהזמן.

לג'וב אקספרס מערך מומחה לאספקת כח אדם זמני איכותי ומיידי, מערך בעל יכולת לספק מספר רב של העסקות/ השמות קצרות טווח, על בסיס מאגר זמין ומפולח לפי תחום, של עובדים זמניים למגוון משרות.

 

אאוטסורסינג ופיירול

לחברת לין ביכלר ולחברת הבת, אל.בי. תוכנה ויועצים, איתנות פיננסית, מחלקת שכר מקצועית בעלת יכולת לתת למועסקים באמצעותה שרות מקצועי והגנה משפטית ללקוחותיה.

מגייסים עובדים?

השאירו פרטים ואחד מאיתנו יצור אתכם קשר במידי