זה למעלה משלושה עשורים, חברת "לין ביכלר" היא שם נרדף לשירותי העסקה והשמה איכותיים ומהימנים במשק הישראלי. החברה, בבעלותן המשותפת של משפחות לין וביכלר, נהנית מאיתנות פיננסית מוחלטת, הנהלה עתירת ניסיון וצוות מקצועי מהמובילים בתחומו, המונע מתשוקה אמיתית לעולם הגיוס וההשמה."לין ביכלר" מציעה עובדים בהעסקה לתקופות קצובות בהתאם לצרכי הלקוחות. אלו מועסקים על ידינו על כל המשתמע מיחסי מעסיק-מועסק. למותר לציין כי אנו משלמים לעובדים את מלוא השכר וכל תנאי העבודה המגיעים להם, בהתאם לaהסכמים ולדין.בנוסף, אנו מתמחים בשירותי השמה, במסגרתם אנו מאתרים עבורכם עובדים על פי דרישותיכם הפרטניות, להעסקה ישירה בארגונכם.עם לקוחותיה של "לין ביכלר" נמנות מיטב החברות במשק, לרבות חברות ביטוח, בתי השקעות, יבואני רכבים, חברות אחזקה מובילות ועוד.אם אתם נדרשים לשירותי העסקת עובדים ו/או השמת עובדים, נסו את חברתנו. אנו מתחייבים לשירות הטוב ביותר במחיר תחרותי.

תחומי התמחות

השמה והעסקת עובדים מקצועיים

אנו ערוכים לספק ללקוחותינו עובדים איכותיים בכל הרמות, לפרקי זמן קצרים או קבועים, על בסיס קליטה ישירה מהיום הראשון או על בסיס העסקת עובדים לפרקי זמן הנדרשים ע"י הארגון, כאשר לין ביכלר הינה המעסיקה של העובדים על כל המשתמע מכך.

 

עובדים זמניים

זקוקים לעובדים זמניים במהירות? הכירו את ג'וב אקספרס- חטיבה ייעודית למשרות זמניות.

 

ג'וב אקספרס

Job Express – עובדים איכותיים זמניים להעסקה מיידית.

* פתרון מושלם להיעדרות פתאומית של עובדי הארגון.

*מענה מיידי לאיוש או תגבור עובדים.

*החלפה זמנית של עובדים לקראת היעדרויות מתוכננות.

*מילוי מקום עד העסקת עובד קבוע.

אנחנו בלין ביכלר מאמינים שהיעדרות של עובדים (חופשה/ חל"ד/ מחלה) לא צריכה לפגוע בתפקודו השוטף של הארגון.

ג'וב אקספרס, מבית לין ביכלר, מציעים פתרון לכל פרק זמן של היעדרות, החל מיום אחד ואנו ערוכים לספק עובדים זמניים, מיומנים ומתאימים, כדי שהארגונים שאנו נותנים להם שירות ימשיכו לעבוד באופן מיטבי 100% מהזמן.

לג'וב אקספרס מערך מומחה לאספקת כח אדם זמני איכותי ומיידי, מערך בעל יכולת לספק מספר רב של העסקות/ השמות קצרות טווח, על בסיס מאגר זמין ומפולח לפי תחום, של עובדים זמניים למגוון משרות.

 

אאוטסורסינג ופיירול

לחברת לין ביכלר ולחברת הבת, אל.בי. תוכנה ויועצים, איתנות פיננסית, מחלקת שכר מקצועית בעלת יכולת לתת למועסקים באמצעותה שרות מקצועי והגנה משפטית ללקוחותיה.

 

השמת עובדים בכירים

מחלקת השמת בכירים של החברה מגייסת עובדים בכירים למגוון תפקידים בתחומי שוק ההון, הביטוח, הבנקים, חברות התקשורת ורשתות השיווק.
עובדים אלה מוצעים לרוב על בסיס משרות קבועות בהשמה חד פעמית והם נקלטים מהיום הראשון כעובדי הלקוחות.

 

השמה והעסקת עובדים מקצועיים

אנו ערוכים לספק ללקוחותינו עובדים מקצועיים בכל הרמות, לפרקי זמן קצרים או קבועים על בסיס קליטה ישירה מהיום הראשון או על בסיס העסקת העובדים לפרקי הזמן הנדרשים כאשר לין ביכלר היינה המעסיקה של העובדים על כל המשתמע מכך וכל החבויות של המעסיק חלות על לין ביכלר משאבי-אנוש בע"מ.

מסלולי התקשרות

לין ביכלר מציעה מגוון מסלולי התקשרות המתאימים לצורכי הלקוח, לדוגמה:
 
השמה חד פעמית, קליטה מידית של העובד לארגון תמורת תשלום עמלה חד פעמית וקבלת התחייבות חברתנו להעסקה מוצלחת.
 
מסלול התקשרות בשיטת ה Cost+ ובשיטת ה- Outsourcing
 
מסלול התקשרות בשיטת ה Payroll
 
הנהלת החברה ערוכה להתאים ללקוחותיה מסלולי התקשרות נוספים על פי דרישה.
 

אנו מחויבים בלין ביכלר להגיש ללקוחות הפוטנציאליים הצעות התקשרות רלוונטיות בטווחי זמן קצרים במיוחד והנהלת החברה זמינה בכל עת לכל שאלה או בקשה.

 

מגייסים עובדים?

השאירו פרטים ואחד מאיתנו יצור אתכם קשר במידי